61 628 05 38 office@enveloper.pl

Druk wielkoformatowy

Drukujemy dla Ciebie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy jego potrzeby i specyfikę branży, w której działa. Tworzymy unikalne materiały reklamowe.

Materiały reklamowe

Współczesna technologia umożliwia stworzenie niezwykłych wielkoformatowych materiałów reklamowych – plakatów, bilbordów, a nawet fotorolet czy materiałów do podświetleń.

Druk w dobrej cenie

Kserokopie i wydruki różnego formatu? Zapraszamy!  specjalizujemy się w druku o różnych rozmiarach w tym druku wielkoformatowego. Zapewniamy sprawną realizację.

Wysoka jakość

Jakość to dla nas priorytet! Dbamy o to, by nasze materiały reklamowe znakomicie prezentowały się przez długi czas, były odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.

Bannery o różnych wymiarach np. 300 x 125 cm, jedno- i dwustronne, wykonane z siatki MESH, przepuszczającego światło materiału backlight czy też banery powlekane, które są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Do systemów wystawienniczych zaliczamy roll-upy, stanowiska targowe czy ścianki reklamowe. Takie systemy są niezastąpione podczas akcji promocyjnych, wydarzeń branżowych, targów, muszą więc być estetyczne, trwałe.

Fotoobraz to doskonały sposób na reklamę, jak również ciekawy dodatek w aranżacji wnętrz. Takie wydruki są estetyczne, bezwonne, nie wydzielają też szkodliwych substancji, dzięki czemu nie można umieścić je w obiektach różnego przeznaczenia.

Wysokiej jakości, oryginalne plakaty reklamowe w formatach A0 – 841 x 1189 mm A1– 594 x 841 mm, A2 – 410 x 594 mm, jak również nieco mniejsze – A3 czy A4 z pewnością zostaną zauważone przez potencjalnych klientów.

W druku wielkoformatowym często wykorzystywana jest też samoprzylepna folia monomeryczna. Taka folia sprawdza się wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz. Wykorzystywana jest min. do aranżacji stoisk targowych, czy oklejania autobusów.

Siatka mesh wykonana jest z poliestrowej tkaniny powleczonej PCV. Największą zaletą takiej siatki jest to, że przepuszcza ona światło i powietrze. Umieszczenie siatki na danym obiekcie nie ma negatywnego wpływu na jego użytkowanie.

Rolety reklamowe ze specjalnie zaprojektowaną grafiką lub logo firmy to oryginalny sposób na reklamę. Nadruk na roletach wykonany jest metodą termiczną, co gwarantuje niezwykłą trwałość i estetykę. Świetna forma reklamowa dla biznesu.

Billboard’y to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. W zależności od potrzeb, zdecydować się można na billboard o powierzchni 6, 12 a nawet 48 m². Wyróżniamy billboardy naścienne, bilboardy przestawne, wkopane i inne.

Tablice reklamowe to kolejny sposób na reklamę wewnętrzną. Takie tablice muszą doskonale prezentować się przez długi czas. Mogą być między innymi wykonane z płyty PCV, z płyty Metaplex, blachy ocynkowanej w różnych grubościach.

W zależności od potrzeb, zdecydować się możemy na fototapetę lateksową lub winylową, wybierać też możemy między tapetami o różnych fakturach. Fototapety są zmywalne, trwałe doskonale się prezentują.

Technologia druku wielkoformatowego daje ogromne możliwości, dzięki niej można stworzyć materiały reklamowe o dużej powierzchni, w przypadku bilbordów może to być nawet do 300 m², w naszej firmie Evneloper pomagamy stworzyć unikalny projekt.

Kopiowanie dokumentów, druk materiałów, bindowanie, skanowanie, laminowane to usługi z których korzysta niemal każdy z nas. Nowoczesne urządzenia sprawiają, że kopie i wydruki są wysokiej jakości.

Czym jest druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy zwany również jako solwentowy lub druk cyfrowy to najnowsza technologia polegająca na bezstykowym procesie drukowania. Taka technika druku idealnie nadaje się do stworzenia wytrzymałych billboardów czy do stworzenia plakatów, banerów czy szyldów reklamowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu

Laminowanie to proces uszlachetniania różnego typu materiałów, nie tylko dokumentów, ale również wydruków wielkoformatowych. Laminowanie może być wykonane z użyciem folii matowych bądź błyszczących.

Wiemy, że naszym klientom zależy na sprawnej realizacji, właśnie dlatego dbamy o to, by proces druku wielkoformatowego przebiegał sprawnie i szybko znalazł się we wskazanym przez klienta miejscu.

Skuteczna reklama to klucz do sukcesu i większych zysków. Dobrze przygotowane materiały wielkoformatowe, na przykład billboardy, plakaty czy banery pozwolą Wam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Gwarantujemy wysoką jakość i niskie ceny naszych usług! Dzięki nieustannej optymalizacji procesu druku możemy zapewnić naszym klientom atrakcyjne ceny druku różnego rodzaju materiałów reklamowych.

Rodzaje druku

Wielkoformatowy druk solwentowy

Jest to najbardziej popularna technika drukarska. To druk bezstykowy z wykorzystaniem tłuszczów rozpuszczalnikowych. Tego rodzaju druk  przebiega z użyciem plotera atramentowego i może być wykonywany na różnych podłożach. Druk z użyciem tej technologii nie generuje dużych kosztów.

Wielkoformatowy druk cyfrowy

To metoda bezstykowego druku na różnego typu podłożach. Druk wykonywany jest bezpośrednio z pliku, dzięki czemu pomijany jest czasochłonny etap przygotowań przedprodukcyjnych.

Wielkoformatowy druk UV

To najnowsza technologia druku wielkoformatowego. Taka metoda umożliwia bezpośredni druk na grubszych podłożach – do 40mm. Druk w tym przypadku utwardzany jest za pomocą promieni ultrafioletowych.

Odwiedź nasz sklep internetowy

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Enveloper s.c. A. Zielke, W.Zielke 

ul. Wąska 33/35
62-052 Komorniki k. Poznań
NIP: 7792277205, REGON: 300238264
Tel.: 61 628 05 38
e-mail : office@enveloper.pl

14 + 9 =

Zalety wielkoformatowego druku stosowanego w reklamie…

Druk wielkoformatowy pozwala na stworzenie estetycznych, odpornych na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych materiałów reklamowych, a co ważne, nie generuje przy tym dużych kosztów. Nadruk może być  wykonany na różnego typu podłożach. Co więcej,  nie zmienia swojej barwy pod wpływem promieni słonecznych i jest odporny na działanie wilgoci.