61 628 05 38 office@enveloper.pl

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach mniejszą uwagę przywiązujemy do wyglądu kopert. Tymczasem koperty na zamówienie to bardzo istotny czynnik w marketingu, który jest tak samo ważnym elementem wizerunku, jak wizytówki. Choć sporą część komunikacji stanowią maile, w firmach nadal często wysyłane są listy. Jeżeli prowadzi się korespondencję zewnętrzną, zadbanie o detal w postaci druku na kopercie pozwoli wyróżnić markę na tle konkurencji. Jak wybrać odpowiednie koperty firmowe?

 

Różnorodne koperty na zamówienie

koperty na zamowienie - drukarnia Poznań

Koperty na zamówienie dostępne są w rozmaitych wersjach, dzięki czemu można je bez trudu dopasować do identyfikacji wizualnej marki. Najczęściej wybierane są klasyczne białe koperty, ale można pokusić się o bardziej innowacyjne rozwiązanie. Co więcej, posiadają one różne kształty i można je dowolnie przycinać, np. wyciąć rogi lub nadrukować obrazek. Odbiorca listu z pewnością będzie mile zaskoczony i zapamięta firmę na dłużej.

Decydując się na koperty na zamówienie, w pierwszej kolejności trzeba określić ich rozmiar. Firmy często wysyłają dokumenty, dlatego warto wybrać koperty w większych rozmiarach, by bezproblemowo wysyłać większą liczbę kartek. Popularne rozmiary to A5, B4 oraz DL. Decydując się na sprawdzoną firmę, która drukuje koperty w wysokiej jakości, z pewnością można liczyć na atrakcyjne ceny przy większych ilościach.

Świetnym rozwiązaniem jest zamówienie kopert online. Wystarczy dokładnie określić swoje wymagania, a koperty dotrą do firmy w bardzo krótkim czasie. To także pozwala na znaczną oszczędność kosztów.

 

Zalety kopert na zamówienie

Mimo rozwijających się technologii, koperty na zamówienie nadal są popularną formą reklamową. Nie ma znaczenia wielkość firmy. Indywidualny wygląd kopert może spowodować większe zainteresowanie marką, wpływać na pozytywne odczucia związane z daną firmą i sprawić, że odbiorca zapamięta ją na dłużej.

Oprócz tego, że koperty na zamówienie są doskonałym wsparciem kampanii reklamowych, ich stosowanie wiąże się także z niskimi kosztami, szybką dostawą, szerokim asortymentem w rozmaitych kształtach. Ciekawym rozwiązaniem jest także to, że w dowolny sposób można koperty przycinać i personalizować, by jak najlepiej odpowiadały potrzebom firmy.

 

Jakie koperty można wybrać?

Jeśli chodzi o koperty na zamówienie, oferta jest naprawdę bogata. Do wyboru są tradycyjne koperty z indywidualnym nadrukiem, zwykłe koperty bez nadruku, koperty bąbelkowe z dowolnym nadrukiem, bąbelkowe bez nadruku, koperty ozdobne, bezpieczne oraz nietypowe. W przypadku tych ostatnich, można wybrać dowolny, niestandardowy, format, umieścić okno, zdecydować się na oryginalny rozmiar papieru. Warto dopasować koperty do potrzeb danej firmy.

Jedyne, co nas ogranicza, to własna wyobraźnia. Profesjonalna drukarnia z pewnością spełni każde oczekiwania klienta związane z kopertami na zamówienie.