61 628 05 38 office@enveloper.pl

Czerwiec oprócz nadziei na piękne lato, przyniósł także powiew świeżości w Enveloperze. W naszej firmie nastąpiło wiele zmian, jednak wszystkie one prowadzą do jednego celu : zapewniania Państwu jak najlepszych rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę produktów o całą gamę materiałów biurowych począwszy od wizytówek i papieru firmowego, poprzez bloczki reklamowe, ulotki, plakaty, teczki, projekty graficzne, personalizacje, aż na druku wielkoformatowym kończąc.

Zmieniło się również nasze logo, ponieważ pomimo tego, że nadal jesteśmy profesjonalną drukarnią kopert, to chcemy ten nasz profesjonalizm przenieść również na inne produkty, żeby nasi Klienci mogli zaopatrzyć u nas swoje biuro kompleksowo.

To tylko początek dobrych rzeczy, które dzieją się w naszej firmie, dlatego zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony internetowej i regularnego sprawdzania swojej skrzynki pocztowej, gdyż przygotowaliśmy dla Państwa w najbliższym wiele atrakcyjnych niespodzianek.