61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze 2019

Oferujemy wykonywane na zlecenie kalendarze firmowe 2019. Posiadamy wiele interesujących projektów, jednak spełniamy również indywidualne życzenia klientów. Od lat kalendarz z logo stanowi jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Użyteczność kalendarza gwarantuje skuteczną promocję marki przez cały rok. W proponowanych przez nas kalendarzach wyróżniono weekendy i świętą, na zlecenie oznaczymy również inne, dowolne dni. Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów zamówienia.


Kalendarze trójdzielne

Naszym flagowym produktem jest kalendarz trójdzielny, model obecny w niemal każdym mieszkaniu i biurze. Trzy kalendaria z miesiącami: teraźniejszym, przeszłym i przyszłym zapewniają wygodę użytkowania kalendarza. Komfort zwiększa też przezroczysty pasek wskazujący aktualną datę. Popularne kalendarze trójdzielne zapewniają doskonałą przestrzeń reklamową w postaci główki kalendarza. Wykorzystujemy ją do przedstawienia firmy, zawarcia jej logo, zdjęcia, grafiki, a nieraz nawet krótkiej informacji handlowej. W dolnej części kalendarza zwykle zamieszczamy dane kontaktowe firmy.

kalendarze trójdzielne


Kalendarze jednodzielne

Kalendarz w wersji mini z pojedynczym kalendarium umożliwia promocję firmy na główce, którą zgodnie z zamówieniem klienta wykonujemy w wersji płaskiej lub wypukłej. Przejrzyste kalendarium oraz wskaźnik daty w postaci paska zapewniają wysoką wartość użytkową kalendarza. Funkcjonalność gadżetu znacząco zwiększa jego wartość marketingową.

kalendarze jednodzielne


Kalendarze biurkowe

Mamy dla Państwa 2 propozycje kalendarzy biurkowych:

145×145 – wersja kwadratowa, kartki zamieszczone na spirali, zwiększającej wygodę użytkowania kalendarza. Na wierzchniej stronie zamieszczamy kalendarium, z zaznaczonymi weekendami oraz świętami, natomiast przy każdej dacie widnieje informacja o obchodzonych danego dnia imieninach. Na życzenie klienta, na odwrocie wykonujemy dowolną, dodatkową grafikę reklamową.

240×120 – wersja prostokątna, kartki kalendarza również umieszczone na spirali. Zwiększona szerokość kalendarza umożliwia zamieszczenie na wierzchniej stronie bardziej widocznej reklamy. Na zlecenie klienta, na odwrotach również zamieszczamy materiały reklamowe. Przy kolejnych dniach miesiąca wydzielono miejsce na notatki.

kalendarze biurkowe


Kalendarze ścienne na spirali

Oferujemy szeroki wybór projektów kalendarzy ściennych na spirali. Każdy klient odnajdzie odpowiedni dla siebie model. Proponujemy zarówno kalendarze typowo reklamowe, jak i bardziej praktyczne modele z miejscem na notatki.

kalendarze ścienne


Kalendarze listwowe

Praktyczne kalendarze listwowe nie wymagają zmiany kartek, co wielu klientów ceni sobie w nich najbardziej. To również doskonały materiał reklamowy, gdyż przestrzeń do promocji firmy tworzy niemal cała powierzchnia kalendarza. Bez trudu znajdzie się miejsce na grafikę, logo oraz dane adresowe firmy. Stabilne kalendarze listwowe, które Państwu proponujemy, posiadają sztywną konstrukcję, przez co prezentują się niezwykle profesjonalne. Nie pozostaje to bez wpływu na wywoływane skojarzenia z firmą. Oferujemy kalendarze listwowe w 3 formatach: B2, A1 i A2.

kalendarze listwowe


Planery i kalendarze listkowe

PLANER FORMAT B2

Idealny dla pracowników regularnie wykonujących notatki. Format ten zapewnia poręczność planera, przez co może on być wykorzystywany w dużych biurach, na przestronnych blatach, jak i w mniejszych przestrzeniach pracowniczych. Planer format B2 oferujemy w dwóch wersjach: 26- i 52-kartkowych.

PLANER FORMAT A3

Projekt powstały z myślą o użytkownikach poszukujących wszechstronnych planerów. Znajduje się w nim wiele miejsca na notatki przy dowolnym dniu tygodnia, ponadto użytkownik ma dostęp do kalendarza całorocznego.

PLANER FORMAT A4

Format zapewnia dużo miejsca na notatki, stąd też korzystają z niego najczęściej pracownicy mający szczególne zapotrzebowanie na planery. Przy każdym miesiącu pojawia się informacja na jego temat, natomiast u dołu zamieszczamy reklamę promowanej firmy.

LISTKOWE 90X50 LUB 85X55

Pożyteczne, przede wszystkim ze względu na swoją poręczność planery listkowe wciąż są niezwykle popularne. Ich największą zaletą jest możliwość schowania do kieszeni czy portfela. Użytkownik korzystający z planera listkowego, zwykle sięga po niego co najmniej raz dzienne, dlatego jest to tak skuteczny materiał reklamowy. Oferowane przez nas modele z jednej strony posiadają kalendarz całoroczny z zaznaczonymi świętami, a z drugiej umieszczamy materiały reklamowe.

Mimo komputeryzacji biur wciąż najszybszą i najskuteczniejszą formę planowania stanowią kalendarze. Oferujemy Państwu mocno zróżnicowane kalendarze 2019, które zapewnią skuteczną promocję marki przez cały rok. Zalecamy dobieranie gadżetów z uwzględnianiem rodzaju adresatów. Kontrahenci i inni pracownicy biurowi najbardziej skorzystają na planerach i kalendarzach biurowych, podczas gdy osobom prywatnym bardziej przydatne są kalendarze ścienne trójdzielne, jednodzielne lub listwowe, czy na spirali.

planery


Chcąc uzyskać cennik, kontaktuj się na adres mailowy: office@enveloper.pl