61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze biurkowe

145×145 – Kwadratowy kalendarz biurkowy na praktycznej spirali umożliwiającej swobodną zmianę miesięcy. Możliwość zadruku dwustronnego lub jednostronnego z dodatkową stroną reklamowa na odwrocie. W tle strony istnieje możliwość wprowadzenia dowolnych fotografii przesłanych przez Klienta. Kalendarium zawiera obowiązujące w Polsce święta oraz codzienne imieniny.

240×120 –Prostokątny kalendarz biurkowy na spirali umożliwiającej swobodną zmianę miesięcy. Możliwość zadruku dwustronnego lub jednostronnego z dodatkową stroną reklamowa na odwrocie. W tle strony istnieje możliwość wprowadzenia dowolnych fotografii przesłanych przez Klienta. Kalendarium zawiera obowiązujące w Polsce święta oraz umożliwia wprowadzenie notatek na polu danego dnia.

kalendarze biurkowe

Dobra organizacja czasu

Kalendarz biurkowy z pewnością będzie dużą pomocą w organizowaniu pracy czy też umawianiu rożnego typu spotkań. Co więcej, zapisanie terminów  w takim kalendarzu ułatwi nam organizację czasu i sprawi, że nie zapomnimy o żadnej z istotnych kwestii.

Takie kalendarze nie zajmują na biurku wiele miejsca, wyposażone są w spiralę umożliwiającą wygodną zmianę miesięcy. Co więcej, umieścić można na nich dowolne fotografie, na przykład zdjęcia produktów oferowanych przez firmę – dzięki temu ów kalendarz będzie nie tylko spełniał swoją podstawową funkcję, ale stanie się też trafionym sposobem na reklamę.

Kalendarze biurkowe doskonale sprawdzają się w biurach i instytucjach, jak również w domach prywatnych, z pewnością więc będą praktycznym prezentem dla klientów firmy.  Proponowane przez nas kalendarze dostępne są w dwóch formatach – kwadratowym: 145×145 mm oraz  prostokątnym – 240×120 mm.

Zapraszamy do współpracy!