61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze firmowe

Planery biurkowe i kalendarze firmowe

Kalendarze firmowe 2019 to doskonały sposób na całoroczny gadżet reklamowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka gotowych formatów i rozwiązań, ale z przyjemnością podejmujemy się również indywidualnych realizacji.

Kalendarz z logo świadczy o profesjonalizmie marki oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Przygotowane przez nas kalendaria zawierają obowiązujące święta oraz imieniny. Możemy dla Państwa wprowadzić dowolne korekty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, firmowe kalendarze z logo czekają na Państwa.

kalendarze trójdzielne

Planery i kalendarze listkowe

PLANER FORMAT B2

Format ten doskonale nadaje się dla dużych powierzchni roboczych, biurek
pracowników, którzy podczas codziennej pracy potrzebują sporych powierzchni do notowania niezbędnych informacji. Zawiera całoroczny kalendarz ułatwiający planowanie długoterminowe.
Dostępne 26 lub 52 kartki.

PLANER FORMAT A3

Wielkość planera doskonała dla nieco mniejszych miejsc pracy. Zawiera informację na temat aktualnego miesiąca oraz odpowiednią ilość miejsca na planowanie każdego dnia tygodnia. Ponadto w projekcie zawarto miejsce na dodatkowe notatki oraz kalendarz całoroczny.

PLANER FORMAT A4

Najlepszy dla małych stanowisk pracy, które wymagają dokładnego planowania oraz prowadzenia notatek. Zawiera informacje na temat miesiąca jakiego dotyczy dana strona. W dolnej części zawarliśmy miejsce na reklamę Państwa marki.

LISTKOWE 90X50 LUB 85X55

Ten rodzaj kalendarza jest wbrew pozorom nadal bardzo pożądany. Dzięki swym niewielkim gabarytom można go nosić w portfelu. Wskazane formaty pozwalają na zawarcie podstawowych informacji o firmie. Druga strona zarezerwowana jest dla kalendarium, które zawiera zaznaczenie świąt. Jest to doskonały gadżet reklamowy, który niskim kosztem przyciągnie mnóstwo nowych Klientów dla Państwa marki.

planery


Chcąc uzyskać cennik, kontaktuj się na adres mailowy: office@enveloper.pl

Kalendarze, czyli praktyczny prezenty i doskonały gadżet reklamowy

2019 rok zbliża się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o nowych kalendarzach. Co ważne, kalendarz oprócz swojej podstawowej funkcji, może również pełnić rolę reklamy. Z powodzeniem można na nim umieścić logo firmy, slogan reklamowy czy też zdjęcia artykułów, które znajdują się  w ofercie sprzedażowej.

Dostępne są kalendarze różnego typu i w wielu formatach, które z powodzeniem można dopasować do przestrzeni biurowej.

Do wyboru mamy:

  • kalendarze trójdzielne, na których widzimy nie tylko aktualny miesiąc, ale tez miniony i przyszły, zajmujące nieco mniej miejsca kalendarze jednodzielne
  • kalendarze listkowe, które można trzymać w portfelu.

 

Kalendarz będzie idealnym prezentem dla pracowników firmy, jak i dla klientów, bądź partnerów biznesowych, w szczególności, że wielkimi krokami zbliża się 2019 rok i nowe kalendarze są niezbędne.