Enveloper s.c. A. Zielke, W.Zielke | Wąska 33/35 62-052 Komorniki woj. wielkopolskie | 61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze firmowe

Planery biurkowe i kalendarze firmowe

Kalendarze firmowe 2019 to doskonały sposób na całoroczny gadżet reklamowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka gotowych formatów i rozwiązań, ale z przyjemnością podejmujemy się również indywidualnych realizacji.

Kalendarz z logo świadczy o profesjonalizmie marki oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Przygotowane przez nas kalendaria zawierają obowiązujące święta oraz imieniny. Możemy dla Państwa wprowadzić dowolne korekty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, firmowe kalendarze z logo czekają na Państwa.

kalendarze trójdzielne

Planery i kalendarze listkowe

PLANER FORMAT B2

Format ten doskonale nadaje się dla dużych powierzchni roboczych, biurek
pracowników, którzy podczas codziennej pracy potrzebują sporych powierzchni do notowania niezbędnych informacji. Zawiera całoroczny kalendarz ułatwiający planowanie długoterminowe.
Dostępne 26 lub 52 kartki.

PLANER FORMAT A3

Wielkość planera doskonała dla nieco mniejszych miejsc pracy. Zawiera informację na temat aktualnego miesiąca oraz odpowiednią ilość miejsca na planowanie każdego dnia tygodnia. Ponadto w projekcie zawarto miejsce na dodatkowe notatki oraz kalendarz całoroczny.

PLANER FORMAT A4

Najlepszy dla małych stanowisk pracy, które wymagają dokładnego planowania oraz prowadzenia notatek. Zawiera informacje na temat miesiąca jakiego dotyczy dana strona. W dolnej części zawarliśmy miejsce na reklamę Państwa marki.

LISTKOWE 90X50 LUB 85X55

Ten rodzaj kalendarza jest wbrew pozorom nadal bardzo pożądany. Dzięki swym niewielkim gabarytom można go nosić w portfelu. Wskazane formaty pozwalają na zawarcie podstawowych informacji o firmie. Druga strona zarezerwowana jest dla kalendarium, które zawiera zaznaczenie świąt. Jest to doskonały gadżet reklamowy, który niskim kosztem przyciągnie mnóstwo nowych Klientów dla Państwa marki.

planery


Chcąc uzyskać cennik, kontaktuj się na adres mailowy: office@enveloper.pl