61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze jednodzielne (książkowe)

Kalendarz idealny niemal dla każdej branży. Główka zawierać może szczegółowe informacje reklamowe, które przez cały rok będą cieszyć oko i przypominać o ofercie przedsiębiorstwa. Możliwość wykonania główki wypukłej lub płaskiej. Kalendarium wklejane z możliwością wydzierania stron. Dodatkowo pasek, który umożliwia zaznaczenie aktualnej daty.

kalendarze jednodzielne

Czytelne dwunastokartkowe kalendarium

Kalendarze jednodzielne nie zabierają wiele miejsca, a często się niezwykle przydatne. Bardzo czytelne dwunastokartkowe kalendarium jest pomocne w zarządzaniu czasem i ułatwia planowane różnego typu wydarzeń. Co więcej, za pomocą ruchomej ramki można zaznaczyć aktualny dzień miesiąca, dzięki czemu nie pomylimy dni. Gdy dany miesiąc dobiegnie końca wystarczy zerwać jedną  z kartek.

Taki kalendarz to również doskonały sposób na całoroczną, niedrogą i bardzo efektowną reklamę. Na główce kalendarza można umieścić dowolną grafikę, na przykład logo firmy. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego z klientów firmy i przedstawi ją w bardzo pozytywnym świetle.

Zapraszamy do współpracy! A w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.