61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze listwowe i reklamowe

Duży kalendarz doskonały do sporych powierzchni biurowych, w których niezbędne jest pamiętanie o ważnych datach. Górna i dolna listwa idealnie stabilizuje całość. Formaty pozwalają na dodanie danych adresowych czy reklamowych.
Dostępne formaty: B2, A1, A2.

kalendarze listwowe

Kalendarze listwowe – standardowe rozwiązanie

Kalendarze listwowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują dużego, widocznego kalendarza. Tego typu kalendarze dostępne są w różnych formatach i mają wielu zwolenników.

Na kalendarzach widzimy wszystkie dwanaście miesięcy, zaznaczone na czerwono są niedziele i święta. Daty są wyraźne, co jest dużym udogodnieniem w planowaniu różnego rodzaju wydarzeń i spotkań.

Kolejną zaletą kalendarzy listwowych jest estetyczny wygląd. Dzięki listewce dolnej i górnej doskonale przylegają do ściany. Co więcej, wielu przedsiębiorców na tego typu kalendarzach umieszcza reklamę swojej firmy bądź przedsiębiorstwa.

Zbliża się rok 2019, warto więc już zawczasu pomyśleć o  nowych kalendarzach do biura, czy też o prezentach dla klientów firmy – kalendarz z pewnością będzie praktycznym upominkiem i dobrym sposobem na reklamę.