61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze ścienne listwowe ze zdjęciami

Kalendarze ścienne mają niezwykle wszechstronne zastosowania. Doskonale pasują do niemal każdego wnętrza, ponadto użytkownik może je wykorzystywać na dowolne sposoby. Pasek wskaźnikowy pozwala kontrolować datę, informacje o imieninach pomogą pamiętać o święcie bliskich, a ciekawy projekt graficzny sprawia, iż kalendarze ścienne stanowią ozdobę każdego wnętrza.

Wśród kalendarzy zamieszczanych na ścianach są kalendarze ścienne listwowe. Ich zaletą jest z pewnością wyjątkowo stabilna i wytrzymała konstrukcja. Trudno je zniszczyć przez roztarganie czy zalanie. Solidność sprawia, iż kalendarze ścienne listwowe wyglądają wyjątkowo fachowo. Tym samym skuteczniej promują firmę, której dane prezentują.

Kalendarze ścienne listwowe sprawdzają się jako gadżety reklamowe, ze względu na możliwość zamieszczania na nich obszernych zdjęć i grafik marketingowych. Zdjęcia i grafiki wykorzystujemy nie tylko u góry lub u dołu kalendarium, ale także jako tło. Tym samym przekaz, kierowany przez firmę do potencjalnych klientów, jest jeszcze silniejszy.

kalendarze listwowe

 

Kalendarze ścienne  – zalety

Kalendarze ścienne są bardzo uniwersalne i praktycznie znajdują się w każdy domu a także w wielu biurach, firmach i instytucjach. W zależności od potrzeb dostępne są różne rodzaje takich kalendarzy. Wśród nich wymienić możemy kalendarze listwowe czy też kalendarze jedno i trójdzielne – wszystkie z wymienionych rodzajów mają sporo zalet. Po pierwsze,  znacznie ułatwiają planowanie bieżących wydarzeń oraz spotkań, przypominają też o zbliżających się świętach czy imieninach bliskich osób.

Kolejną zaletą kalendarzy ściennych jest to, że są fajnym gadżetem reklamowym. Na główce każdego z kalendarzy można umieścić reklamę firmy, na przykład jej logo. Będzie ona widoczna przez cały rok, a co za tym idzie, sprawi, że klienci będą o niej pamiętać.

Zapraszamy do współpracy! Nasza firma przygotuje dla Was przyciągające wzrok kalendarze, które z pewnością spodobają się obdarowanym nimi osobom.