61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kalendarze trójdzielne

Jeden z najczęściej zamawianych, a zarazem najpopularniejszych modeli kalendarza w naszym kraju. Główka kalendarza jest doskonałą powierzchnią reklamową, na której mamy odpowiednią ilość miejsca by przedstawić dogodny komunikat. Plecki nadają się idealnie by zawrzeć na nich dane kontaktowe przedsiębiorstwa.

Dzięki trzem kalendariom możemy swobodnie orientować się w miesiącach minionych jak i tych nadchodzących. Podłużny, transparentny pasek ze wskaźnikiem aktualnej daty, stanowi dopełnienie doskonale przemyślanej wizji projektanta.

kalendarze trójdzielne

Najpopularniejszy wśród kalendarzy

Rok 2019 zbliża się wielkimi krokami i już niedługo nadejdzie czas na zmianę kalendarzy. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć bardzo praktycznych kalendarzy trójdzielnych. Tego typu kalendarze od lat cieszą się niesłabnącą popularnością –  powód jest jeden są one  bardzo przydatne.

Kalendarze trójdzielne można zawiesić niemal w każdym miejscu – sztywny papier, na którym znajdują się kalendaria, sprawia, że całość wygląda bardzo estetycznie. Trzy kalendaria ułatwiają zarządzanie czasem, umożliwiają też  wygodne sprawdzenie dat z przeszłego i przyszłego miesiąca.

Kalendarz trójdzielny z pewnością przyda się zarówno w biurze, jak i w domu prywatnym, warto więc rozważyć zakup takiego artykułu i wręczyć go pracownikom swojej firmy oraz klientom. Zapraszamy do współpracy a w przypadku jakichkolwiek  pytań do kontaktu.