61 628 05 38 office@enveloper.pl

Święta Bożego Narodzenie już tuż tuż! Powoli zaczyna się świąteczny szał na wielkie przygotowania – zakupy, prezenty, wigilie firmowe, można wymieniać bez końca. W tym wszystkim warto pamiętać o szczerych życzeniach – wysłanie kartki bożonarodzeniowej jest pięknym gestem i nie warto zastępować go e-mailem.

Kartka bożonarodzeniowa

Kartka bożonarodzeniowa dla klientów Twojej firmy

Przedsiębiorcy – zarówno Ci, którzy prowadzą duże firmy, jak i te niewielkie, powoli zaczynają zastanawiać się na świątecznym drobiazgiem dla swoich klientów, partnerów czy kontrahentów. Wiemy, że pomysłów jest wiele i niektóre z nich są bardzo kreatywne, ale może lepiej pójść w stronę tradycji?

Elegancka kartka bożonarodzeniowa z pięknymi, szczerymi życzeniami z pewnością sprawi, że na twarzy każdego z odbiorców pojawi się uśmiech. Tradycyjny list zawsze wywołuje większe emocje niż ten elektroniczny i oczywiście bardziej zapada w pamięć.

Warto, podczas wyboru kartek bożonarodzeniowych zdecydować się na kolorystykę, która kojarzy się barwami z firmy, na przykład wybrać kolory widniejące na logo. Oczywiście logo również warto umieścić, zarówno na kartce, jak i na kopercie – wtedy odbiorca nie tylko ucieszy się z kartki, ale też na długo zapamięta kto był jej nadawcą.

Wybór kartek bożonarodzeniowych jest naprawdę spory. Dostępne są kartki w różnym stylu, w wielu formatach, na różnego typu papierze. Z pewnością więc można wybrać wzór, który wyróżni się na tle innych i będzie miło kojarzył się z Twoją firmą przez długi, długi czas.

Kartka dla bliskich

Oczywiście kartki bożonarodzeniowe można wysyłać również do rodziny i przyjaciół. List z życzeniami pokaże bliskim Ci osobom, że o nich myślisz, pamiętasz i choć w taki sposób chcesz dzielić z nimi ten magiczny, świąteczny czas.

Warto więc znaleźć chwilę, by zakupić, zaadresować i wysłać piękną kartkę świąteczną ze szczerymi życzeniami. Tak skromy gest może okazać się niezwykle ważny dla odbiorcy kartki.

O wysłaniu kartek świątecznych warto pomyśleć nieco wcześniej, wtedy zyskamy pewność, że odbiorca otrzyma naszą przesyłkę jeszcze przed świętami.

Korzystając z okazji, już teraz każdemu z Was życzymy magicznych, pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia!