61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kartki Bożonarodzeniowe

Kartki Bożonarodzeniowe dla firm

Każda firma dbająca o wizerunek winna zadbać o kartki bożonarodzeniowe z własnym logo. W związku z tym przygotowaliśmy szereg wzorów, na które wystarczy nanieść Państwa oznakowanie. W ten sposób oszczędzacie Państwo czas i pieniądze związany z przygotowaniem stricte spersonalizowanego projektu. Wystarczy wybrać wzór jaki najbardziej pasuje do kolorystyki firmy i przesłać do nas zamówienie. Przygotujemy dla Państwa projekt do wglądu i możemy drukować 🙂

kartki bożonarodzeniowe

kartki bożonarodzeniowe

kartki bożonarodzeniowe

kartki bożonarodzeniowe

kartki bożonarodzeniowe

Kartki na boże narodzenie

Nie trzeba chyba dodawać, że wysłanie takiej kartki będzie bardzo miłym gestem wykonanym w stronę klientów firmy bądź jej partnerów. Piękna kartka ze szczerymi życzeniami z pewnością wywoła pozytywne emocje i sprawi, że odbiorca zapamięta firmę.

Co więcej, w dobie internetu i e-maili papierowa kartka bożonarodzeniowa stanowi miłą odmianę, która jest doceniana przez wieleosób, a życzenia na papierze mają większą moc niż te wysłane e-mailowo.

Dostępne są kartki bożonarodzeniowe w różnym stylu, bogato zdobione i skromniejsze, w bogatej gamie kolorystycznej, z powodzeniem więc można wybrać taką, która zrobi wrażenie na odbiorcy i będzie kojarzyła się że firmą przez długi, długi czas.

Zachęcamy też, by o wysłaniu kartki bożonarodzeniowej pomyśleć z wyprzedzeniem. Warto, aby dotarła ona do odbiorcy przed świętami, nie po ich zakończeniu. Poniżej znajdziecie przykładowe wzory kartek oraz życzeń.