61 628 05 38 office@enveloper.pl

Proste pomysły są zawsze najlepsze. Zamiast poszukiwać skomplikowanych rozwiązań promocyjnych warto zwrócić uwagę na moc przekazu koperty z nadrukiem firmowym.

Koperty z nadrukiem są najprostszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem na to, żeby nasze firmowe logo na stałe zagościło w pamięci Klientów. Jeżeli firma prowadzi regularną korespondencję ze swoimi Kontrahentami, to Klient cyklicznie otrzymuje od firmy kopertę którą łatwo można wykorzystać jako powierzchnię reklamową. Na takiej kopercie możemy umieścić nie tylko nasze logo i dane adresowe, ale również aktualne promocje lub nowości w ofercie, dzięki czemu na pewno zostaną one dostrzeżone przez Klienta. Inaczej niż w przypadku czystej koperty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeżeli będzie ona zawierała ciekawy nadruk, to zatrzyma wzrok Klienta na dłużej i tym samym utrwali naszą obecność wśród setek innych przesyłek.

Nasza firma blisko 10 lat temu dostrzegła jaki potencjał tkwi w zadrukowanej kopercie i od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby zapewnić naszym Klientom perfekcyjnie wykonane koperty z nadrukiem jakiego sobie Państwo życzą.