61 628 05 38 office@enveloper.pl

Koperty firmowe z nadrukiem – Poznań

Nowy wymiar drukowania kopert


W chwili obecnej koperty są tak samo istotnym elementem wizerunku firmy jak wizytówki i stanowią doskonały sposób na wsparcie kampanii marketingowej. Jeśli firma prowadzi korespondencję zewnętrzną, to wybór jest oczywisty. Druk na kopertach jest najlepszym rozwiązaniem, a duże możliwości związane z różnorodnością nanoszonych treści czy projektów graficznych pozwalają wyróżnić markę na tle konkurencji. Celem Enveloper jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości materiałów reklamowych i jednocześnie przydatnych akcesoriów, niezbędnych do prowadzenia bezpiecznej korespondencji.

Naszą specjalnością jest drukowanie kopert i dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania i wykonamy druk na kopertach zgodnie z wszystkimi wytycznymi. Dzięki nowoczesnym urządzeniom oraz własnemu studiu graficznemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość nadruków oraz efekt zadowalający nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy w stanie realizować rozbudowane zlecenia w maksymalnie skróconym czasie. W naszej ofercie znajdą Państwo koperty firmowe:

  • zwykłe z indywidualnym nadrukiem
  • zwykłe bez nadruku
  • bąbelkowe z indywidualnym nadrukiem
  • bąbelkowe bez nadruku
  • ozdobne
  • bezpieczne
  • nietypowe ze względu na swój format, umieszczenie okna, rodzaj papieru itp.Koperta może posiadać dowolny rozmiar – DL, C5, C6 i wiele innych.

Poligraficzna obsługa firm – Enveloper

[FM_form id=”1″]

Koperty C5

W naszej ofercie znalazły się koperty C5, a więc jedne z najpopularniejszych, które dzięki swoim rozmiarom pozwalają na wysyłkę dokumentów w formacie A5 albo A4 złożonych w pół. Posiadają wymiary 162 mm na 229 mm i wykorzystywane są najczęściej w firmach do przesyłania ważnej korespondencji, która nie powinna być wielokrotnie składana. W zależności od Państwa potrzeb, możecie zakupić u nas zarówno model zwykły, bąbelkowy, jak również ozdobny – zadbamy o to, aby jakość nadruku była jak najwyższa.

Koperty C6

Koperta C6 to z kolei najbardziej popularny rozmiar ze wszystkich, jakie dostępne są na rynku. Posiada wymiary 114 mm na 162 mm i myśląc o tego rodzaju produkcie, w głowie tworzy nam się właśnie obraz C6 – niewielkiej koperty, umożliwiającej wysyłanie arkuszy A5 złożonych w pół albo A4 złożonych na cztery części. Można przesyłać w nich różnego rodzaju dokumenty, nie zajmują wiele miejsca i dostępne są w różnych wariantach – proponujemy zarówno modele zwykłe, bąbelkowe, jak również z indywidualnym nadrukiem.

Koperty DL

Niezwykle popularne wśród Klientów biznesowych są również koperty DL, które dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi oraz optymalnym wymiarom (110 mm na 220 mm) pozwalają przesyłać różnego rodzaju dokumenty. Są idealne do wysyłki dokumentów w formacie A4 złożonych w trzy części albo A5 złożonych w dwie części. Podobnie jak inne dostępne w naszej ofercie wyroby mogą zostać wyposażone w elegancki nadruk pod postacią treści lub grafiki, co w połączeniu z papierem firmowym da doskonały efekt pełnego profesjonalizmu.