61 628 05 38 office@enveloper.pl

Jeżeli odwiedzają nas Państwo regularnie, to zapewne zauważyliście, że tym miesiącu uruchomiliśmy zupełnie nową odsłonę naszej witryny internetowej, na której zgodnie z zapowiedziami pojawiło wiele nowości.

Postanowiliśmy rozszerzyć ofertę kierując się chęcią zapewnienia kompleksowej obsługi naszym Klientom i dostosowania się do rosnących wymagań rynkowych. Doszliśmy do wniosku, że poza kopertami mają zapewne Państwo inne potrzeby w zakresie materiałów biurowych, które możemy zrealizować. Wychodzimy zatem naprzeciw naszym Klientom i obecnie można u nas zamówić, poza kopertami z nadrukiem, także wizytówki, teczki firmowe, listownik, ulotki, plakaty, koperty ozdobne, roll-upy, banery, jak również personalizację druku. Zachęcamy do rozszerzenia współpracy.

W związku z tym, że nadchodzi lato i letnie promocje, wraz z kolejnymi tygodniami będziemy przygotowywać dla Państwa specjalne oferty pakietowe.

W tej chwili mogą Państwo zamówić 1000 sztuk papieru firmowego o gramaturze 90g w cenie 299 zł i dodatkowo dostać 100 wizytówek za 1 zł!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!