Grudzień to okres gorączkowych przygotowań – najpierw mikołajkowych, później świątecznych. W natłoku obowiązków, zarówno domowych, jak i służbowych, można zapomnieć o tym, że końcówka roku to także ostatni dzwonek na przygotowania noworoczne w firmie. Kalendarze trójdzielne, koperty z nadrukiem noworocznym czy papierowe podkładki na biurko z kalendarzem to przedmioty niezbędne w nowym roku w biurze, a także jako materiały promocyjne w noworocznej kampanii reklamowej.

 

Ostatni moment na zakupy do biura na nowy rok – drukarnia dla firm

Przełom roku to dobry moment na podsumowania nie tylko w realizowanych projektach, założeniach finansowych i celach, które zostały wyznaczone w poprzednim roku. To także odpowiedni moment na zestawienie, które pozwoli ci zweryfikować, które z wykorzystanych materiałów biurowych okazały się trafnym wyborem, które się nie sprawdziły oraz czy współpraca z kontrahentami i podwykonawcami, w tym z obecną drukarnią spełniła najważniejsze warunki. Wykorzystaj ten czas również na uzupełnienie zapasów, a być może i nowy projekt graficzny gadżetów i materiałów firmowych. Nowy projekt i druk papieru firmowego czy druk wizytówek o odświeżonym designie pozwoli w niskich kosztach wywrzeć pozytywne wrażenie na kontrahentach i klientach. Mniejsze koszty niż w przypadku całkowitego rebrandigu czy zamówienia nowej identyfikacji wizualnej, które pozwolą na odkurzenie marki, zwiększenie jej świadomości oraz zachowanie spójności pomiędzy innowatorstwem, którym kierujesz się w swoim biznesie a zachowaniem wizerunku innowatora. Druk offsetowy lub druk cyfrowy – w zależności od potrzeb – pozwoli na realizację zamówienia w taki sposób, aby wykorzystać pełen potencjał projektu.

 

Nie zapomnij o podarunku dla… kontrahenta! – drukarnia Poznań

Relacje biznesowe, choć nie kojarzą się z potokiem bliskości i czułości, także wymagają delikatności oraz uwagi. Sukces twojej firmy w dużym stopniu zależy od niezawodności firm, z którymi współpracujesz. Dobre relacje z kontrahentami pozwalają nie tylko na to, aby w konkurencyjny sposób realizować swoje usługi, ale również pozwalają na rozszerzenie rynków oraz szukanie nowych szans rozwoju. Niezawodny, kreatywny i proaktywny kontrahent może być na wagę złota. Zadbaj o to, żeby zachować przyjacielskie relacje oraz utrzymuj je także dzięki okazjonalnym drobnym upominkom. Okres świąteczny i noworoczny jest to tego idealną okazją. Jeżeli właśnie wpisujesz w wyszukiwarkę: wizytówki poznań, kalendarze jednodzielne poznań czy szybki druk poznań, to prawdopodobnie poszukujesz drukarni, która zrealizuje zamówienie na materiały firmowe. Poświęć nieco więcej czasu na omówienie z drukarzem realizacji materiałów, które będziesz mógł podarować kontrahentowi w ramach podziękowania za owocną współpracę. Takie gadżety jak notesy reklamowe, kalendarze trójdzielne czy jednodzielne będą doskonałym pomysłem, ale aby dodać im personalnego sznytu, warto rozważyć opcję dedykowanego projektu. Taki notes, który został stworzony z myślą o konkretnej osobie lub firmie, przy niewielkich kosztach, pozwoli wywrzeć pozytywne wrażenie i ugruntować dobrą relację biznesową. Nasz tania drukarnia w Poznaniu wraz z zespołem projektowym realizuje projekty standardowe, ale również te w pełni personalizowane. Oferujemy usługi kompleksowe, dlatego jeżeli nie masz pomysłu ani czasu na pochylenie się nad projektem, zrealizujemy to we współpracy z tobą od początku do końca.

 

Noworoczne prezenty, które zamówisz u drukarza

Nie bez powodu w grudniu takie frazy jak „kalendarze trójdzielne poznań” zyskują na popularności. Kalendarze cieszą się ogromnym uznaniem wśród firm, bo są niesłychanie uniwersalnym gadżetem. Mogą stanowić prezent dla pracowników, materiał promocyjny dla klientów, podziękowanie dla kontrahentów, a także zwykły materiał biurowy dla pracowników. Choć nie wywołuje on zwykle szaleńczych emocji, drobna zmiana może przemienić je w kreatywny i personalny gadżet. Spersonalizowane kartki czy główka zamienią suchy gadżet firmowy w pełen humoru, estetyki i uczucia prezent. Innym pomysłem może być wykorzystanie papierowych podkładek na biurko nie tylko do przestrzeni na zapiski dla pracowników w biurze, ale również drobny sposób na wyrazy uznania – każdą z takich podkładek możesz przygotować specjalnie dla konkretnego pracownika, z grafiką i tekstem przygotowaną wyłącznie dla niego. Tego typu zwykłe gadżety, dzięki innowacyjnej i nieszablonowej pracy grafika i copywritera pozwolą nieść wizerunek firmy, która słynie z równie nietypowych, co twórczych rozwiązań.

Znalezienie tego co niezwykłe w codziennych przedmiotach pozwoli ci wybić się na tle konkurencyjnych marek. W świecie nasycenia i przesycenia, podążanie za szablonem oznacza rynkową śmierć. Choć ten rok nie należał do najłatwiejszych – to jeszcze nie pora odchodzić. Chwyć po rozwiązania sprawdzone i podaj je na nowy sposób.