61 628 05 38 office@enveloper.pl

Kartki świąteczne

Utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami wymaga ciągłego wysiłku. Pragną oni bowiem otrzymywania nieustannych oznak, że są ważnymi partnerami biznesowymi. Warto utrzymywać ich w takim przekonaniu, choćby poprzez złożenie życzeń w okresie świątecznym. Nie sposób zrobić to lepiej niż wysyłając kartki wielkanocne czy bożonarodzeniowe.

 

Kartki Bożonarodzeniowe, Noworoczne, Wielkanocne

Największy wybór kartek świątecznych w Poznaniu

–   zestaw gotowych projektów do wyboru

–    umieszczenie logotypu firmy

–    format kartki kwadrat 14,5×14,5 cm

–    papier biały kreda 350 g

W ofercie : kartki świąteczne, bożonarodzeniowe, kartki noworoczne, kartki wielkanocne

Kartka świąteczna od firmy

Mamy dla Państwa kwadratowe, rozkładane kartki świąteczne Poznań, przeznaczone na różne okazje. W naszej ofercie znajdują się kartki bożonarodzeniowe i wielkanocne, ale też noworoczne. Poza prostymi kartkami z grafikami wykonanymi na białym tle posiadamy również niebanalne, kolorowe kartki świąteczne ze wzornictwem tematycznym.

Wybierając jedną spośród naszych licznych propozycji, mogą się Państwo zdecydować np. na ilustrację pisanki czy zająca wielkanocnego, a wszystko to w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

 

Galeria gotowych wzorów:

wielkanocne kartki świąteczne

kartki wielkanocne dla firm

kartki wielkanocne dla firm

wielkanocne kartki firmowe

kartki firmowe na wielkanoc

firmowe kartki wielkanocne

kartki świąteczne wielkanocne dla firm

kartki świąteczne wielkanocne dla firm

kartki wielkanocne dla firm

kartki firmowe wielkanocne

 firmowe_kartki_wielkanocne_11

firmowe_kartki_wielkanocne_12 firmowe_kartki_wielkanocne_13 firmowe_kartki_wielkanocne_14 firmowe_kartki_wielkanocne_15

firmowe_kartki_wielkanocne_16 firmowe_kartki_wielkanocne_17 firmowe_kartki_wielkanocne_18 firmowe_kartki_wielkanocne_19 firmowe_kartki_wielkanocne_20

 

 

 

 

Jak wygląda idealna kartka świąteczna?

 

Klientom zamawiającym kartki świąteczne Poznań proponujemy skorzystanie z możliwości zamieszczenia obok życzeń logo firmy. Adresat nie może mieć wątpliwości, od kogo otrzymuje najlepsze życzenia. Gwarantujemy umieszczenie logotypu w widocznym miejscu, jednocześnie nie niszcząc estetyki kartki.

Proponujemy kartki noworoczne i świąteczne z nadrukowanymi życzeniami, pozostawiając jednak miejsce na ewentualne uzupełnienie go własną treścią. Warto skorzystać z tej możliwości, gdyż spersonalizowane życzenia z pewnością lepiej zapadną w pamięć odbiorcy. Koniecznością jest również podpis prezesa lub menadżera, aby kontrahent poczuł, iż życzenia są naprawdę osobiste.

Z pewnością kartka na Boże Narodzenie Poznań, jak również życzenia wielkanocne i noworoczne zrobią lepsze wrażenie, jeżeli znajdą się w eleganckich kopertach. Rozmaite ich modele, również zawierające logotyp firmy, mogą Państwo zamówić u nas wraz z kartkami.

 

Dbamy o jakość

 

Kartki wielkanocne, czy bożonarodzeniowe mają za zadanie budować przyjazny obraz przedsiębiorstwa, dlatego należy zaliczyć je do produktów marketingowych. Natomiast wszelkie materiały wykorzystywane do promocji firmy muszą być wykonane w  najwyższej jakości, w przeciwnym razie ich efekt oddziaływania będzie odwrotny od zamierzonego.

Oferowane przez nas kartki na Boże narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok posiadają grafiki w najwyższej rozdzielczości, natomiast papier kredowy nie tylko sprawia wrażenie solidnego, ale rzeczywiście jest niezwykle wytrzymały. Z pewnością wysłana kartka świąteczna Poznań nie ulegnie zniszczeniu przed dotarciem do adresata.

 

 

Wczesne zamówienie

 

Polecamy Państwu dokonywać zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem, aby później nie musieć się zamartwiać, czy aby na pewno kartki świąteczne dotrą na czas. W okresie przedświątecznym otrzymujemy zwykle wyjątkowo dużo zamówień, a dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości wymaga odpowiedniego nakładu czasowego.

Masz pytania? Chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj sie z nami

Tel. kom.: 0601 461 980

Tel.: 61 628 05 38

e-mail : office@enveloper.pl

Sprawdź również koperty z nadrukiem firmowych