Do świąt pozostało już niewiele czasu, a pod ciężarem narastających obowiązków, zarówno tych domowych, jak i służbowych, coraz trudniej znaleźć odpowiedni moment na zakup prezentów i ostatnie organizacyjne zakupy świąteczne. Co można zatem kupić jeszcze w ostatniej chwili, aby sprawić komuś przemyślany i osobisty prezent? Jak przygotować wyjątkową kolację wigilijną przy naszej pomocy?

 

Drukarnia Poznań – wyjątkowe prezenty dla najbliższych

Drukarnie zwykle nie są miejscem pierwszego wyboru, jeżeli zastanawiamy się, gdzie kupić najbliższej osobie prezent, który powie, jak bardzo nam na niej zależy. I niesłusznie! Tania drukarnia w Poznaniu lub inna drukarnia oferująca druk cyfrowy albo druk offsetowy, pomoże przygotować personalizowany prezent, który będzie zupełnie wyjątkowy. Dla dziadków – może to być drukowany album ze zdjęciami i przygotowanymi od serca prywatnymi opisami lub życzeniami. Dla literata – warto wykonać personalizowane notesy. Dla pasjonata kuchni – zaprojektowany specjalnie dla niego przepiśnik lub notes kulinarny.  Dla partnera warto wyszukać frazy: „wydruk zdjęć poznań” lub „drukowanie zdjęć poznań” w mieście, w którym mieszkacie. Pozwoli to na szybki druk oraz odbiór zdjęć, które staną się cudownym prezentem. Jeżeli nie w formie albumu, to może w większym formacie do powieszenia na ścianie? Pamiętaj jednak o tym, że zdjęcie, które ma być większe musi być dostarczone do drukarni w odpowiedniej jakości i rozdzielczości tak, aby duży wydruk prezentował się dobrze. Dla dziecka lub nastolatka warto przygotować własny projekt wydruku na koszulkę lub bawełnianą torbę. Nadruki na torbach bawełnianych lub koszulkach podkreślą indywidualność i zainteresowania obdarowanego i pozwolą im na wyrażenie siebie.

 

Kartki świąteczne poznań – spraw przyjemność bliskim, klientom czy pracownikom

Dla rodziny, która nie będzie mogła być z tobą w trakcie tych świąt warto przygotować mały upominek np. w postaci kartek świątecznych. Druk kartek świątecznych, które zostały specjalnie przygotowane przez ciebie i zamiast standardowej grafiki świątecznej zawierają np. zdjęcie rodziny lub autorską grafikę z osobistymi życzeniami będzie na pewno doskonałym prezentem, który pokaże, jak bardzo zależy nam na bliskich i przyjaciołach, którzy nie są z nami w te świąteczne dni.

Kartki świąteczne, druk personalizowanych bilecików czy inne świąteczne gadżety to także sposób, aby przypomnieć swoim klientom o marce i zadbać w ten sposób o dobre wrażenie. Jeżeli przygotowujesz służbową wigilię, warto zadbać także o szczegóły – specjalnie zaprojektowane winietki z imionami pracowników do postawienia na wigilijny stół, bileciki, które zostaną dołączone do świątecznych paczek, a może kartki z rozbudowanymi i osobistymi życzeniami pozwolą na podkreślenie podziękowania za całoroczną pracę. Do paczek warto także dodać kalendarze trójdzielne na przyszły rok, które może przygotować każda drukarnia dla firm w twojej okolicy. Przy okazji zleceń gadżetów świątecznych, zwłaszcza tych przewidzianych dla klientów, warto również zlecić druk wizytówek, które można dołączyć do świątecznych podarunków. Zwiększy to świadomość marki w subtelniejszy sposób niż ulotki.

 

Wyjście poza schemat – podarunki, o których nie pomyślisz

Jeżeli szczególnie zależy ci na tym, aby prezent dla kontrahenta albo dla członka rodziny był nietypowy, przemyślany i niesztampowy, odejdź od myślenia o prezentach w sposób automatyczny, a spróbuj podejść nieco bardziej elastycznie. Jeżeli ktoś bliski jest zapalonym czytelnikiem lub twoja firma zajmuje się np. usługami redakcyjnymi doskonałym prezentem będzie zakładka do książki. Bardzo prosty gadżet, ale jeżeli podejdziesz do niego w sposób kreatywny, stanie się wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem. Projekt możesz wykonać samodzielnie, ale jeżeli brakuje ci umiejętności plastycznych, możesz skontaktować się z drukarnią, która zatrudnia zespół projektowy, który pomoże ci zrealizować twój pomysł. Zwykły kalendarz jednodzielny, który raczej nie kojarzy się z czułym i przemyślanym prezentem, może takim się stać, jeżeli każdy miesiąc będzie przedstawiał członków rodziny i wspólnie spędzone chwile. Taki kalendarz na pewno ucieszy dziadków czy rodziców.

 

Przygotuj wyjątkową wigilię

Jeżeli pierwszy raz organizujesz rodzinną wigilię lub chcesz, szczególnie w tym roku, spędzić ją i przygotować w wyjątkowy sposób, zadbaj o spersonalizowaną aranżację. Możesz zaprosić rodzinę w bardziej klasyczny sposób, drukując świąteczne zaproszenia wysłane pocztą lub dostarczone osobiście. Specjalnie wybrana papeteria, a także wybór grafiki lub prywatne zdjęcie zdobiące zaproszenie podkreśli wyjątkowość wydarzenia. Dla każdego z uczestników, możesz przygotować w podarunku np. papierowe bombki dołączone do domowych pierniczków. Wydruk możemy zrealizować w oparciu o przygotowany już projekt lub po konsultacjach z klientem dot. jego oczekiwań. Na stole mogą na gości czekać personalizowane koperty z opłatkami oraz winietki, określające miejsce przy stole. A przy wyjściu każdy może otrzymać koszulkę upamiętniającą wspólną wigilię. Zadbaj o to, aby aranżacje, prezenty i atmosfera pokazywała, że cieszysz się z odwiedzin każdego z gości.