61 628 05 38 office@enveloper.pl

Koperty bąbelkowe – OFERTA

Koperty bąbelkowe to opakowania, dzięki którym możemy bez obaw wysłać nawet kruche przedmioty. Co więcej koperty bąbelkowe z nadrukiem, na przykład z logo, są bardzo pomocne w budowaniu  pozytywnego wizerunek naszej firmy bądź instytucji.

Porządny papier

Produkcja kopert z wykorzystaniem sztywnego, grubego papieru sprawia, że opakowanie jest odporne na przetarcia i dobrze zabezpiecza znajdujące się w środku przedmioty. W naszej drukarni korzystamy tylko z papieru o dobrej gramaturze.

 

 

Wytrzymała folia LDPE

Wytrzymała folia bąbelkowa znajdująca się w środku koperty tworzy poduszkę powietrzną, która doskonale amortyzuje wstrząsy i uderzenia. Sprawia to, że wysyłany przedmiot jest odporny na różnego typu uszkodzenia.

Niepowtarzalny design

Na kopercie możemy umieścić nadruk – logo, nazwę firmy lub inną grafikę. Korzystamy z wysokiej jakości tuszów, dzięki czemu nadruki są wyraźnie i trwałe. Koperta z nadrukiem z pewnością zrobi dobre wrażenie na klientach i kontrahentach.

O nas

Nasza drukarnia offsetowa znajduje się w Komornikach koło Poznania. Od lat pomagamy naszym klientom w budowaniu pozytywnego wizerunku ich biznesu. Oferujemy koperty bąbelkowe z nadrukiem, koperty standardowe, teczki, papiery firmowe i wiele innych.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Przekonaj się sam.

Atrakcyjne ceny

 

Nasz sklep internetowy z kopertami to gwarancja atrakcyjnych cen. Za 200 kopert bez nadruku o wymiarach 115 x 215 mm zapłacicie 38 zł netto, za 200 szt. o wymiarach 220 x 260 82 zł netto, cena za 100 kopert bąbelkowych, których wymiary wynoszą 350 x 47 mm to 100 zł netto. Wszystkie podane ceny dotyczą kopert bez nadruku, o więcej informacji prosimy skontaktować się z nami telefonicznie.

Szybka realizacja

Doskonale wiemy, że naszym klientom zależy na sprawnej realizacji. Wciąż optymalizujemy proces druku i korzystamy z nowoczesnych maszyn drukujących. Dzięki temu wszystko przebiega sprawnie, a efekty naszej pracy spełniają najwyższe standardy.

Rozmiary kopert, które oferujemy

Oferujemy różne rozmiary kopert bąbelkowych. Szeroka oferta sprawia, że nasi klienci mogą zamówić koperty w 100% dostosowane do swoich potrzeb. Oferujemy niewielkie koperty – 11, 12, 13, jak również większe – 14, 15 , 16, 17, 18, 19 i 20.

Koperty bąbelkowe Poznań

Koperty bąbelkowe to nasza specjalność! Proponujemy koperty w wielu rozmiarach, z zamykaniem typu HK, czyli z paskiem. Koperty mogą być białe, ale na życzenie możemy umieścić na nich dowolny nadruk. Nasza drukarnia i sklep internetowy to gwarancja najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Enveloper s.c. A. Zielke, W.Zielke 

ul. Wąska 33/35
62-052 Komorniki k. Poznań
NIP: 7792277205, REGON: 300238264
Tel.: 61 628 05 38
e-mail : office@enveloper.pl

9 + 12 =