61 628 05 38 office@enveloper.pl

Koperty bąbelkowe

Największy wybór kopert bąbelkowych w Poznaniu

Zwykłe koperty nie dają możliwości bezpiecznego wysyłania delikatnych i wrażliwych na uderzenia ładunków, dlatego warto zainwestować w bąbelkowe, które dzięki specjalnej strukturze doskonale chronią wysyłane przedmioty o niewielkich gabarytach.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości koperty bąbelkowe, które wykonane zostały z mocnego papieru oraz specjalnej folii z pęcherzykami powietrza, doskonale amortyzującej uderzenia.

Oprócz ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabezpieczają one przedmioty również przed wilgocią, a bardzo trwałe zamknięcie sprawia, że doskonale chronią prywatną zawartość przed osobami trzecimi. Produkty posiadają bardzo niewielkie wagi własne, zapewniając niższe koszty wysyłki, są odporne na przetarcia oraz nie posiadają prześwitujących elementów – to zalety, które wyróżniają nasze produkty.

Zastosowana folia LDPE nadaje się ponadto do późniejszego wykorzystania – podlega bowiem recyklingowi.

 

Bezpieczeństwo i promocja firmy

Koperty bąbelkowe dostępne są w różnych wymiarach i mogą posiadać tradycyjną, białą powierzchnię, jak też być dostosowane pod względem designu do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. Dzięki sprawdzonym technologiom nadruku nanosimy na nie treści oraz grafiki, zapewniając im doskonały wygląd oraz wysokie walory reklamowe.

Dostarczamy Państwu rozwiązania, które stają się mobilnym sposobem promowania marki oraz metodą na zaprezentowanie własnej firmy jako profesjonalnej – zarówno w oczach Klienta, jak i partnera biznesowego. Realizujemy skomplikowane projekty i wysyłamy Państwu taką ilość kopert bąbelkowych, jak będzie Wam potrzebna – zachęcamy do składania zamówień.

Koperty bąbelkowe zyskują coraz większą popularność,zarówno wśród osób prywatnych, jak również firm i przedsiębiorstw. Powodów jest kilka, a najważniejszy z nich to fakt, że tego typu koperty w doskonały sposób zabezpieczą przedmiot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią.

Polietylenowa folia pęcherzykowa znajdująca się wewnątrz papierowej koperty jest bardzo dobrą i trudną do zniszczenia ochroną, dzięki której przedmiot podczas wysyłki nie niszczy się, nie pojawiają się też na nim rysy i pęknięcia.

Wszystko to zaoszczędza nadawcy nerwów i pozwala uniknąć strat finansowych zawiązanych z uszkodzeniem wysłanego artykułu.

To najważniejsza, ale niejedyna zaleta kopert bąbelkowych.

Tego typu koperty, gdy umieścimy na nich logo firmy stanowią doskonałą reklamę i stawiają firmę w bardzo pozytywnym świetle.

Jeśli chcecie wysłać delikatny, kruchy przedmiot lub na co dzień zajmujecie się sprzedażą wysyłkową koperty bąbelkowe będą idealnym rozwiązaniem.

Sprawdź też ofertę atrakcyjne ulotki reklamowe