Enveloper s.c. A. Zielke, W.Zielke | Wąska 33/35 62-052 Komorniki woj. wielkopolskie | 61 628 05 38 office@enveloper.pl

Wizytówki Poznań

Wydruk wizytówek z Enveloper nabiera nowego znaczenia

 

Wizytówka to nie tylko kawałek papieru z danymi firmy lub osoby -to również, a może przede wszystkim, sposób indywidualnej kreacji, oraz zaprezentowania i wyrażenia siebie poprzez nadruk firmowych elementów na papierze. Wręczając komuś wizytówkę, mamy wyjątkową okazję, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie i zostać zapamiętanym.

Wizytówka to najmniejsza firmowa powierzchnia reklamowa i dobrze zaprojektowana, oraz wydrukowana na wysokiej jakości papierze, będzie eleganckim dodatkiem do naszej osoby. Oferujemy Państwu wizytówki jednostronne i dwustronne drukowane na papierze kredowym o gramaturze 350 g/m2.

Koperty Warszawa

 

Znaczenie wizytówki dla promocji marki lub własnej osoby wydaje się nie do przecenienia. Jej zadaniem jest zapaść w pamięć odbiorcy i zachęcić go do skorzystania z usługi, kupienia produktu, czy też nawiązania współpracy. Wydruk wizytówek bez wątpienia powinien być zatem wykonany w idealnej jakości.

Wykonując drukowanie wizytówek, zwracamy więc szczególną uwagę na rozdzielczość tekstu i grafik. Istotna jest także przyjemna faktura papieru, dzięki której wizytówka od momentu uchwycenia jej w dłoń wywołuje pozytywne skojarzenia.

Troszcząc się o jakość naszych produktów, drukowanie wizytówek Poznań wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Za najlepszy podkład do druku uznaliśmy papier kredowy, cechujący się znaczną grubością i wynikającą z niej trwałością.

Tym samym po schowaniu do kieszeni czy portfela, wizytówki Poznań pozostają w doskonałym stanie. Nie grozi im zagniecenie, złamanie, czy jakiekolwiek inne uszkodzenie.

 

Wizytówki druk offsetowy

Tworząc wizytówki, nasza drukarnia w Poznaniu zwraca szczególną uwagę na jakość wydruku, zważając nie tylko na jego rozdzielczość i wyrazistość, ale również wytrzymałość. Wykorzystujemy druk offsetowy, zapobiegając tym samym ewentualnemu wyblaknięciu wydruku.

Dlatego, nawet jeśli nie zainteresują Państwo potencjalnego kontrahenta przy pierwszym kontakcie, być może zadzwoni on do Was po kilku miesiącach, gdyż będzie mógł skorzystać z numeru widniejącego na wciąż wyraźnej wizytówce.

Oferujemy wydruk wizytówek Poznań zarówno instytucjom, przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym, pragnącym wypromować swoją osobę. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz kontaktowy, oraz o informacje dotyczące danych i grafik, które mamy zamieścić na Państwa wizytówkach.

Drukarnia offsetowa Poznań – Enveloper

Chętnie udzielimy wskazówek, odnośnie do tego, jaki projekt najlepiej sprawdzi się w przypadku Państwa działalności. Doradzimy również, jak dostosować projekt do niewielkich rozmiarów przyjmowanych przez wizytówki.