61 628 05 38 office@enveloper.pl

Wizytówki – OFERTA

Wizytówka dla Twojego biznesu

Druk wizytówek to ważna część naszej oferty. Wykonamy projekt, dobierzemy papier, zadbamy o to, by znajdujące się na wizytówce informacje były czytelne, a całość prezentowała się estetyczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Ekspresowy druk

Oferujemy druk różnego typu materiałów. Dbamy o to, by realizacja każdego zamówienia przebiega bardzo sprawnie i oczywiście bez strat na jego jakości. Ekspresowy druk i szybka wysyłka materiałów reklamowych gwarantowane!

Unikalny projekt graficzny

Aby wizytówki, ulotki, plakaty, kalendarze i wszelkiego typu materiały reklamowe zwróciły uwagę klientów, niezbędny jest ciekawy projekt graficzny. Oryginalne grafiki, ciekawe kolory oraz dobrze dobrana czcionka to podstawa!

Nasze projekty wizytówek to połączenie jakości z przekazem marketingowym – Nowoczesna technologia w zasięgu ręki

Druk wizytówek to ważny obszar naszych usług. Podejmujemy się zamówień zarówno na 100, 500, 2000 czy 10000 sztuk. Wymiary wizytówek to: 90x50mm. Korzystamy z papieru 350gsm kreda mat, proponujemy różne uszlachetnienia. Zamówienia realizujemy już w 24h.

Wizytówki online? Wystarczy kilka kliknięć! Oferujemy wizytówki błyszczące foliowane dwustronnie, a także wizytówki matowe również foliowane dwustronnie. Czas realizacji zamówienie to tylko 2 dni.

Wizytówki matowe foliowane, uszlachetnione lakierem UV to kolejna z naszych propozycji. Lakier UV to uszlachetnienie, które sprawia, że elementy znajdujące się na papierze matowym są błyszczące i doskonale się prezentują.

Wizytówki na ekologicznym papierze, jednostronne lub dwustronne są ostatnio wielkim hitem. W zakresie naszych usług mieści się również projektowanie takich wizytówek. Gwarantujemy, że podbiją serce każdego z klientów.

O nas

Drukarnia Enveloper powstawała blisko 15 lat temu w Komornikach koło Poznania. Sukces naszej firmy zawdzięczamy, słuchając potrzeb klienta, oraz poprzez dostarczenie szerokiej oferty. Jesteśmy, jednym z największych dostawców wizytówek firmowych w Poznaniu.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Przekonaj się sam.

Druk jednostronny

Przygotujemy projekt wizytówki jednostronnej w 100% zgodny z Waszymi preferencjami! Uwzględnimy wszelkie uwagi, dostosowujemy kolorystykę do logo firmy, stworzymy unikalne grafiki. Zadbamy też o to, by wizytówka była czytelna.

Druk dwustronny

Dwustronne wizytówki mają więcej tekstu od jednostronnych, muszą mieć odpowiednią ilość światła, być przejrzyste, a zarazem estetyczne i oryginalne. Nasz zespół zrealizuje najbardziej fantazyjny projekt i zadba o to, by wizytówka doskonale się prezentowała.

Dlaczego My?

Wizytówki firmowe Enveloper to wyjątkowa jakość w dobrej cenie

Współczesna technologia daje ogromne możliwości – w naszej drukarni korzystamy z nich każdego dnia! Dzięki temu druk wizytówek i innych materiałów przebiega sprawnie i nie generuje wysokich kosztów.

Wysokiej jakości druk wcale nie musi generować dużych kosztów. W naszej drukarni wciąż optymalizujemy proces druku, dzięki czemu obniżamy jego koszty, a to sprawia, że cena naszych usług jest bardzo konkurencyjna.

Jakość wykonania to dla nas priorytet. Nowoczesne maszyny drukujące, porządny papier i tusze renomowanych firm w połączeniu z naszymi umiejętnościami sprawiają, że zarówno wizytówki, jak i koperty czy plakaty są estetyczne i trwałe.

Wiemy, że przedsiębiorcom zależy na czasie. Nasze studio graficzne zapewnia więc sprawną realizację zamówienia i szybką wysyłkę. Zamówione przez Was materiały reklamowe w mgnieniu oka znajdą się pod wskazanym adresem.

Zamów swoją personalizowaną wizytówkę online!

Przykładowe pakiety

PAKIET 50

Ilość wizytówek: 50

PAKIET 100

Ilość wizytówek: 100

PAKIET 250

Ilość wizytówek: 250

PAKIET 500

Ilość wizytówek: 500

PAKIET 1000

Ilość wizytówek: 1000

PAKIET 2000

Ilość wizytówek: 2000

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Enveloper s.c. A. Zielke, W.Zielke 

ul. Wąska 33/35
62-052 Komorniki k. Poznań
NIP: 7792277205, REGON: 300238264
Tel.: 61 628 05 38
e-mail : office@enveloper.pl

6 + 3 =

Zobacz jak produkujemy nasze wizytówki, nie masz pomysłu na projekt graficzny? Chętnie Ci pomożemy

Wizytówki Poznań

Tworząc wizytówki, nasza drukarnia w Poznaniu zwraca szczególną uwagę na jakość wydruku, zważając nie tylko na jego rozdzielczość i wyrazistość, ale również wytrzymałość. Wykorzystujemy druk offsetowy, zapobiegając tym samym ewentualnemu wyblaknięciu wydruku.

Dlatego, nawet jeśli nie zainteresują Państwo potencjalnego kontrahenta przy pierwszym kontakcie, być może zadzwoni on do Was po kilku miesiącach, gdyż będzie mógł skorzystać z numeru widniejącego na wciąż wyraźnej wizytówce.

Oferujemy wydruk wizytówek Poznań zarówno instytucjom, przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym, pragnącym wypromować swoją osobę. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz kontaktowy, oraz o informacje dotyczące danych i grafik, które mamy zamieścić na Państwa wizytówkach.