61 628 05 38 office@enveloper.pl

Plakaty reklamowe

Druk plakatów

Druk plakatów to nasza specjalność, oferujemy plakaty różnej wielkości – A1, A2,A3, B2. Drukujemy na papierach o gramaturze 135, 170, 250 gsm i korzystamy z wysokiej jakości tuszów. Proponujemy różnego rodzaju uszlachetnienia.

Plakaty reklamowe

Plakaty reklamowe to coś, co przykuwa naszą uwagę i przyciąga wzrok. Nikt nie przejdzie obojętnie obok interesującego plakatu, dlatego ta forma reklamy to obecnie bardzo popularny i przynoszący dobre efekty sposób na dotarcie do Klienta i zachęcenie do skorzystania z naszej oferty. Za pomocą plakatów możemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz przekazać im najważniejsze informacje o naszej firmie i tym, co aktualnie się w niej dzieje: promocjach, akcjach, eventach.

Studio graficzne

Nasza firma posiada własne studio graficzne i możemy stworzyć projekt, jaki tylko przyjdzie Państwu do głowy. Nasi graficy dołożą wszelkich starań, żeby szata graficzna zaprojektowanych dla Państwa plakatów była atrakcyjna wizualnie , a podane informacje miały przejrzysty układ na gotowym projekcie.

Druk to nasza pasja! Każdego dnia tworzymy dla naszych klientów oryginalne i przyciągające wzrok plakaty

Oferta

Proponujemy plakaty różnej wielkości, drukowane na błyszczącym lub matowym papierze o różnej gramaturze. Ponadto, oferujemy możliwość personalizacji każdego z zamówionych plakatów.

Format

A1 – 594x841mm
A2 – 420x583mm
A3 – 297x420mm
B2 – 480x680mm

Rodzaj papieru

135gsm kreda błysk / mat
170gsm kreda błysk / mat
250gsm kreda błysk / mat

Uszlachetnienie

Lakier dyspersyjny
Lakier UX po całości jednostronnie
Lakier UV po całości dwustronnie

Zadruk

4+0 (jednostronny)
4+4 (dwustronny)

Zamów plakaty reklamowe online!

Plakaty możecie zamówić online. Wystarczy, że wybierzecie format, typ papieru, liczbę egzemplarzy i już – my zajmiemy się resztą! Przygotujemy projekt i wyślemy go Wam do akceptacji, wprowadzimy poprawki i rozpoczniemy proces druku. Zakupy online pozwolą Wam zaoszczędzić sporo czasu.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Przekonaj się sam.

Pliki pomocy

Jak przygotować plakat do druku?

O czym należy pamiętać podczas przygotowywania plakatu do druku? Przygotowaliśmy kilka informacji na ten temat.

 A1podgląd wydruku
 A2 – podgląd wydruku
 A3 – podgląd wydruku
 B2 – podgląd wydruku

Makiety do pobrania

Poniżej możecie pobrać makiety plakatów, które z pewnością pomogą Wam w przygotowaniu idealnego plakatu.

 A1pobierz tutaj
 A2pobierz tutaj
 A3pobierz tutaj
 B2pobierz tutaj

 

Dlaczego My?

Plakaty Enveloper to dobra jakość w dobrej cenie

Gwarantujemy sprawną realizację każdego z zamówień. Po zaakceptowaniu projektu niemal od razu rozpoczynamy proces druku, który zakończony jest już po 24 godzinach.

Koncentrujemy się na tym, by plakaty były estetyczne i trwałe, a przy tym niedrogie. 100 plakatów A1 zakupicie już od 517, 14 zł a 100 plakatów B2 za 421,20.

Zamówione materiały dostarczamy pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dbamy o to, by plakaty, jak i inne materiały jak najszybciej dotarły do odbiorcy.

Plakaty personalizujemy zgodnie z preferencjami i potrzebami klienta. Na każdym z egzemplarzy sprawnie umieścimy dowolne informacje dotyczące Twojej firmy, terminu czy miejsca wydarzenia, które organizujesz.

Zamów plakat online

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Enveloper s.c. A. Zielke, W.Zielke 

ul. Wąska 33/35
62-052 Komorniki k. Poznań
NIP: 7792277205, REGON: 300238264
Tel.: 61 628 05 38
e-mail : office@enveloper.pl

5 + 4 =

 

Drukarnia Enveloper – Kompleksowa obsługa poligraficzna firm

 

Przejrzysty projekt

Przejrzysty projekt, wyrazisty i estetyczny druk, merytoryczna treść oraz solidny, trwały materiał – takie właściwości powinien posiadać plakat reklamowy. Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości banerów, zapraszamy do współpracy. Wspólnie stworzymy idealny plakat reklamowy Poznań.

Zadaniem przejrzystego układu treści i wyrazistości druku jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów, którzy zainteresują się na dłużej plakatem zawierającym wartościową treść. Dostosowujemy projekt do rozmiaru plakatu, zapewniając jego przejrzystość i wysoką estetykę.

Wykonamy dla Państwa plakat reklamowy w dowolnym formacie. Nasi graficy dadzą z siebie wszystko, dbając o aspekty wizualne, natomiast drukarnia dopilnuje wysokiej jakości produktu. Wiemy, jak ważna jest wytrzymałość plakatu reklamowego, aby skutecznie pełnił funkcję materiału promocyjnego.

Plakaty reklamowe – Cennik (Przykładowy)

 

Plakaty A1

A1 – 100 plakatów – Cena 620 zł,

A1 – 500 plakatów – Cena 902 zł ,

A1 – 1000 plakatów – Cena 1286 zł

*podane ceny są cenami podglądowymi. Ostateczna cena plakatów jest zależna od konfiguracji zamówienia. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym

Plakaty A2

A2 – 100 plakatów – Cena 354 zł,

A2 – 500 plakatów – Cena 552 zł ,

A2 – 1000 plakatów – Cena 752 zł

*podane ceny są cenami podglądowymi. Ostateczna cena plakatów jest zależna od konfiguracji zamówienia. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym

Plakaty A3

A3 – 100 plakatów – Cena 228 zł,

A3 – 500 plakatów – Cena 292 zł,

A3 – 1000 plakatów – Cena 420 zł

*podane ceny są cenami podglądowymi. Ostateczna cena plakatów jest zależna od konfiguracji zamówienia. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym

Plakaty B2

B2 – 100 plakatów – Cena 518 zł,

B2 – 500 plakatów – Cena 693 zł,

B2 – 1000 plakatów – Cena 931 zł

*podane ceny są cenami podglądowymi. Ostateczna cena plakatów jest zależna od konfiguracji zamówienia. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym