Choć Nowy Rok już za nami, to przed nami wciąż pozostają wszystkie inne okazje do świętowania. Wybierz najlepszy kalendarz jednodzielny 2022 lub kalendarz trójdzielny 2022, aby nie przegapić żadnego święta.

 

Pożegnanie zimy, powitanie wiosny – już teraz zadbaj o Wielkanocne kartki z życzeniami

Pierwszy kwartał roku obfituje w niejedną okazję do wspólnego odpoczynku i relaksu wraz z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Luty będzie dobrym czasem także do zadbania o zakup materiałów firmowych – kartki świąteczne firmowe czy konkretniej: kartki wielkanocne dla firm warto zakupić z odpowiednim wyprzedzeniem, aby nie ryzykować niemożliwością druku tuż przed świętami np. w takim mieście jak Poznań, drukarnia może spodziewać się większej liczby zleceń w tak wzmożonym okresie. Jeżeli w ramach przedświątecznych przygotowań firmowych zamierzasz zamówić np. druk naklejek, Poznań lub inne większe miasto da na pewno większe możliwości dostosowania terminu wykonania zlecenia. Niemniej, im bliżej terminu, w którym każda drukarnia – Poznań, Warszawa czy Kraków – pracuje na zwiększonych obrotach, tym mniejsze szanse, że twoje zlecenie zostanie oddane ekspresowo. Musisz o tym szczególnie pamiętać, jeżeli planujesz zakup nietypowy, z dedykowanymi wzorami, własnym projektem lub np. jeżeli chcesz wydrukować własne kartki świąteczne z logo firmy.

 

Drukarnia internetowa – to tu zadbasz o najlepszy prezent Walentynkowy!

Luty to nie tylko przygotowania wielkanocne, to także międzynarodowe święto zakochanych. Walentynki jako dzień wielkich gestów, skłania do organizacji świętowania w sposób zupełnie niepowtarzalny i zapadający w pamięć – dla jednych będą to np. kartki walentynkowe. Druk własnego projektu, stworzonego wyjątkowo na tę okazję może być szczególnym wyrazem wyznania komuś miłości i okazją do przygotowania niezapomnianej pamiątki. Dla innych, gest okazania największego z uczuć powinien być zupełnie oszałamiający, odważny i zdecydowanie zapadający w pamięć – dlaczego nie zdecydować się np. na druk plakatów?

Poznań czy inne miejscowości zwykle oferują dużo przestrzeni reklamowej, którą można wynająć do zawieszenia własnego plakatu. Plakat walentynkowy, który zawiśnie w okolicy, w której mieszka twój ukochany/ukochana zdecydowanie wywrze na nim/jej niemałe wrażenie. Jeżeli jednak nie masz żadnych zahamowań w okazywaniu miłości, a być może planujesz połączenie dwóch okazji np. Walentynek z zaręczynami to rozważ druk banerów. Poznań i w szczególności inne większe miasta, choć nie tylko, zdecydowanie są odpowiednimi miejscami do publicznych, niebagatelnych i niezapomnianych wyrazów miłości.

 

Prezent na Dzień Kobiet last minute? Drukarnia – Poznań – 24h

W marcu nie można zapomnieć o dniach, w których można uhonorować bliskie nam kobiety lub mężczyzn – mowa o Dniu Kobiet i bliskim mu Dniu Mężczyzn, które przypadają kolejno 8. I 10. marca. Zwyczajowo w Polsce to dzień Kobiet jest bardziej popularny, nieco mniejszą popularnością cieszy się też Dzień Chłopaka, który świętujemy 30. września. To małe okazje, dzięki którym możemy sprawić przyjemność bliskim, ale także współpracownikom czy pracownikom dodając do drobnych upominków np. kartki świąteczne z logo celebrujące te święta.

W pierwszej połowie roku warto też zwrócić szczególną uwagę na prawosławne święta – np. na święto świąt, czyli Paschę, która jest świętem ruchomym i zwykle obchodzone jest w kwietniu po 1. niedzieli po 1. wiosennej pełni księżyca i po Passze Żydowskiej. W maju dobrze także pamiętać o  prawosławnych: Soszestwije Swiataho Ducha na Apostołow czy Wozniesienije Hospodnie. Kartki świąteczne prawosławne, wykonane według własnego projektu lub wydrukowane z gotowego szablonu, wysłane do rodziny i znajomych sprawią na pewno niemało radości.

 

Nie zapomnij o prezentach na Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka

Maj i czerwiec to miesiące, w których mamy możliwość przypomnieć swojej najbliższej rodzinie, jak bardzo nam na nich zależy. Personalizowana kartka, notes zaprojektowany specjalnie dla obdarowanej osoby, a może kalendarz z własnymi zdjęciami – wszystkie te prezenty pomoże ci przygotować cyfrowa drukarnia. Poznań i każde większe miasto będzie oferowało większy wybór drukarni tym samym oferując mnogość możliwych technik poligraficznych i tani druk. Poznań czy inne większe miasta to nie jedyne miejsca, w których możesz złożyć zamówienie. Pamiętaj, ze jeżeli mieszkasz w miejscu, w którym dostępność usług drukarskich jest mała, z powodzeniem możesz złożyć zamówienie w wielu miejscach online. Wiele drukarni gotowe realizacje wysyła na podany w formularzu adres dostawy.