61 628 05 38 office@enveloper.pl

Listownik - Papier firmowy Poznań

W dzisiejszych czasach, przesyconych nowoczesnymi środkami przekazu, gdzie zwykły papier i tradycyjny list odeszły prawie w zapomnienie, wyparte przez pocztę elektroniczną, lub chociażby technologię e-papieru, inwestowanie w papier firmowy może komuś wydać się bezcelowe. Nic bardziej mylnego!

 

Ciekawy sposób promocji

Wiemy z praktyki, że coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę ze znaczenia eleganckiego i tożsamego z wizerunkiem działalności listownika, który jest doskonałym uzupełnieniem działań mających wzmocnić identyfikację i świadomość marki na rynku.

Ponadto, obok wizytówki, jest to najprostszy i jednocześnie najskuteczniejszy nośnik informacji, na którym mamy możliwość umieszczeniach różnego rodzaju danych i zaprezentowania ich kontrahentowi w przejrzysty sposób. Jeżeli przedsiębiorstwo prowadzi regularną korespondencję ze swoimi Klientami oraz partnerami biznesowymi, to papier firmowy jest wręcz niezbędny.

Podejmując decyzję o wyborze naszego papieru firmowego, wybierają Państwo najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie. Każdy projekt realizujemy indywidualnie, dobierając treści oraz grafiki zgodnie z wytycznymi przekazanymi nam przez Klienta. Tworzymy estetyczne listowniki, mające znaczący wpływ na postrzeganie marki, a dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wykorzystywaniu w produkcji nowoczesnych maszyn, jesteśmy w stanie realizować również skomplikowane i rozbudowane zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu i sprecyzowania swoich potrzeb.

Drukarnia Poznań – Enveloper